+48 511 165 640       biuro@logis-sped.com

Misja i wizja

Nasza misja

Misją naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług oraz zagwarantowanie zadowolenia w dziedzinie naszej działalności.

Terminowość , jakość, niezawodność i sympatia we wzajemnych kontaktach to przesłanki, które przyświecają nam w codziennej pracy.

Bezwzględnie przestrzegamy zasady, że w pełni zadowolony Klient, jest jej spełnieniem. Dążymy do optymalnego wykorzystania naszej wiedzy i doświadczenia, by nasz Klient zawsze miał poczucie , iż w naszej firmie jest traktowany wyjątkowo.

Nasza wizja

Logis – Sped jest przedsiębiorstwem spedycyjno-transportowym, które dąży do optymalizacji i ciągłego ulepszania usług transportowych dla swoich Klientów.

Pragniemy zaoferować kompleksową obsługę – punktualność i niezawodność przy planowaniu logistycznym koordynacji transportów oraz budowanie polityki komunikacji między naszą firmą a Klientem.

Jesteśmy przekonani , że połączenie tych czynników jest doskonałym narzędziem, jakie otrzymują nasi Klienci w swojej codziennej pracy, mając jednocześnie świadomość, iż ich towar jest zawsze w rękach profesjonalistów.